NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İHALE İLANI

2024 YILI BİYOSİDAL VE BİTKİ KORUMA ÜRÜNLERİ NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI 2024 YILI BİYOSİDAL VE BİTKİ KORUMA ÜRÜNLERİ mal alımı 4734 sayılı Kamu İha...

2024 YILI BİYOSİDAL VE BİTKİ KORUMA ÜRÜNLERİ

NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI

2024 YILI BİYOSİDAL VE BİTKİ KORUMA ÜRÜNLERİ mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN : 2023/1169813

1-İdarenin
a) Adı : NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI
b) Adresi : Cami Cedit Mah. Belediye Cad. No:73 50100 MERKEZ/NEVŞEHİR
c) Telefon ve faks numarası : 3842133720 - 3842122998
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu mal alımın

a) Adı : 2024 YILI BİYOSİDAL VE BİTKİ KORUMA ÜRÜNLERİ
b) Niteliği, türü ve miktarı : 200 litre Karasinek Larva Mücadelesinde Kullanılacak Larvasit, 500 litre Sivrisinek Larva Mücadelesinde Kullanılacak Larvasit, 2.500 litre Uçkun Mücadelesinde Kullanılacak Cypermethrin İçerikli İnsektisit, 750 litre Uçkun Mücadelesinde Kullanılacak Permethrin İçerikli İnsektisit, 200 kg Uçkun Karasinek Mücadelesinde Kullanılacak Karasinek Yemi, 300 kg Fare Mücadelesinde Kullanılacak Rodentisit ve 3.000 litre Sıvı Formda Herbisit
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer : Nevşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü deposu(Kıratlıoğlu Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. No:56 Merkez/NEVŞEHİR)
ç) Süresi/teslim tarihi : Sözleşme imzalanmasını izleyen günden itibaren 45 gün içerisinde teslimat yapılacaktır.
d) İşe başlama tarihi : Sözleşme imzalanmasını izleyen günden itibaren işe başlanacaktır.

3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati : 21.11.2023 - 10:00
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres) : Nevşehir Belediyesi Başkanlık Binası Meclis Toplantı Salonu

4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.1.3. İhale konusu malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince alınması zorunlu izin, ruhsat veya faaliyet belgesi veya belgelerine ilişkin bilgiler:

İstekliler, 1. Kısım Biyosidal Ürün Alımı için her kalemdeki ürün için ayrı ayrı sunulmak üzere ; Sağlık Bakanlığı onaylı ruhsat ve etiketinin aslı veya noterden onaylı sureti, Ürünlere ait Ürün güvenlik bilgi formunu (MSDS) aslı veya noterden onaylı sureti, Ürün Garanti Belgesi ve Aktif Garanti Belgesi aslı veya noterden onaylı suretleri , İhale tarihi itibari ile alınmış, ihale yılına ait Satış Yetki Belgelerinin aslı veya noterden onaylı sureti,

2. Kısım Bitki Koruma Ürün Alımı için;

Bitki koruma ürünleri bayi veya toptancı izin belgesinin, aslı veya noter onaylı suretini teklifleri ile birlikte sunacaklardır. 

Yeterlik bilgileri tablosunda, 1.Kısım için toplam 30 adet belge beyanı, 2. Kısım için toplam 1 adet belge beyanı olacaktır. Yeterlik bilgileri tablosunda belgelere ait bilgi beyanı: belgeye ait sayı ve/veya tarih ve/veya verildiği kurum ve/veya belgeye ait diğer bilgi şeklinde olabilir. Herhangi bir belgeye ait beyan bulunmaması durumunda ilgili kısım için teklif değerlendirme dışı bırakılacaktır.

4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek olup yerli malı teklif eden yerli istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.
7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
10. Bu ihalede, kısmı teklif verilebilir.
11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.
14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
15. Diğer hususlar:

Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

#ilangovtr

Basın No ILN01916936

26 Eki 2023 - 00:00 - Resmi İlanlar

Son bir ayda nevsehirkenthaber.com sitesinde 776.233 gösterim gerçekleşti.göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Nevşehir Kent Haber Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Nevşehir Kent Haber Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Nevşehir Kent Haber Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Nevşehir Kent Haber Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.


Nevşehir Markaları

Nevşehir Kent Haber Gazetesi, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (384) 212 43 10
Reklam bilgi


Anket Nevşehir MHP'de kimi aday görmek istersiniz?
Tüm anketler