GAYRİMENKUL SATIŞ İLANI

T.C. NEVŞEHİR İLİ AVANOS İLÇESİ ÇALIŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI GAYRİMENKUL SATIŞ İLANI 1.İhale Konusu Olan İşin Niteliği, Yeri ve Miktarı: Mülkiyeti beledi...

T.C. NEVŞEHİR İLİ AVANOS İLÇESİ ÇALIŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI

GAYRİMENKUL SATIŞ İLANI

1.İhale Konusu Olan İşin Niteliği, Yeri ve Miktarı:

Mülkiyeti belediyemize ait olan Aşağı Mahalle Dicle Caddesi Dilek Sk.  Mevkii 339 ada 13 parsellerde bulunan 1 adet konut arsası.  

2. Şartname ve Eklerinin Nereden Temin Edileceği:

 İhale dokumanı Çalış Belediyesi Fen işlerinde görülebilir ve temin edilebilir. 

3. İhalenin Nerede, Hangi Tarih ve Saatte ve Hangi Usulle Yapılacağı:

İhale Çalış Belediyesi Hizmet Binası Encümen Toplantı Salonunda İhale Komisyonu(Belediye Encümeni) huzurunda 08.11.2023 tarihinde Çarşamba günü saat 11:00 ‘de başlayacak olup,  2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45.maddesi(açık teklif usulü)gereğince arsa satışı yapılacaktır.

4. Muhammen Bedeli ve Geçici Teminat Miktarı

Sıra NoAda parsel no

Alanı (m2)

 

M2 Muhammen

 Bedeli(TL)

Muhammen

Bedeli

Geçici Teminat

Tutarı (% 3)

İhale Tarihiİhale Tarihi
1339/13673,54185,00TL124.604,903.739,0008.11.202311.00

6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu hükümlerine göre kurulmuş olan ve faaliyette bulunma hakkına sahip tüm tüzel kişiler ile T.C. vatandaşı tüm gerçek kişiler ihaleye katılabilir.

İhaleye sadece yerli istekliler katılabilir. Yabancı isteklilerle ortak girişim yapan yerli istekliler ile konsorsiyumlar ihale katılamaz.

5.1.İsteklinin Tüzel Kişi Olması Halinde, Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren noter tasdikli imza sirküleri,

5.1.1. Tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri,

5.2. Gerçek Kişi Olması Halinde, noter tasdikli imza beyannamesi,

5.2.1. T.C. Kimlik Kartı  fotokopisi (aslının idarece görülmesi kaydıyla)

5.3. İş bu Şartnamenin 2.1. maddesinde belirlenen geçici teminat miktarına uygun 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 26. ve 27. maddelerine göre geçici teminat olarak kabul edilebilecek belgeler veya geçici teminat nakit olarak verilecekse, geçici teminatın Çalış Belediye Başkanlığının T. C. Halk  Bankası, Avanos Şubesindeki TR 03 0001 2009 6880 0007 0000 13 IBAN numaralı hesabına veya Çalış  Belediyesi Tahsilat servisine  yatırıldığını gösteren belge.

5.4. Vekâleten ihaleye katılma halinde, vekil adına düzenlenmiş ihaleye katılmaya ilişkin noter onaylı vekâletname ile vekilin noter tasdikli imza beyannamesi,

5.5.Çalış  Belediyesine borcu (su, emlak, çevre temizlik vb.) olmadığına dair  Çalış Belediyesi Tahsilat Servisinden   ihale tarihinden önce alınmış belge.

5.6. Tebligat adresini gösterir ikametgah belgesi(e devletten temin edilebilir)

  5.7. İsteklinin ortak girişim olması halinde, ihale dokümanı içinde yer alan standart forma uygun iş ortaklığı beyannamesi

İlgililere duyurulur.

                                                                                                                                           Kazım YILMAZ

                                                                                                                                          Belediye Başkanı

#ilangovtr

Basın No ILN01917426

28 Eki 2023 - 00:00 - Resmi İlanlar

Son bir ayda nevsehirkenthaber.com sitesinde 798.496 gösterim gerçekleşti.göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Nevşehir Kent Haber Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Nevşehir Kent Haber Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Nevşehir Kent Haber Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Nevşehir Kent Haber Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.


Nevşehir Markaları

Nevşehir Kent Haber Gazetesi, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (384) 212 43 10
Reklam bilgi


Anket Nevşehir MHP'de kimi aday görmek istersiniz?
Tüm anketler