NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İHALE İLANI

KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA MALZEMESİ mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununu...

KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI
KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA MALZEMESİ mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN : 2023/1382501
 1-İdarenin
a) Adı: NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI
b) Adresi : Cami Cedit Mah. Belediye Cad. No:73 50100 MERKEZ/NEVŞEHİR
c) Telefon ve faks numarası : 3842133720 - 3842122998
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu mal alımın

a) Adı : KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA MALZEMESİ
b) Niteliği, türü ve miktarı : 2.500 metrekare Kırmızı Puzzle Kauçuk (400x400x25 mm) ve 2.500 metrekare Yeşil Puzzle Kauçuk (400x400x25 mm)
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer : Nevşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Depo Alanına (Kıratlıoğlu Mah. Dr. Sadık Ahmet Caddesi No: 68 Merkez/NEVŞEHİR) teslim edilecektir.
ç) Süresi/teslim tarihi : Toplam teslimat süresi 40 gündür. İlk 20 gün içerisinde her bir ürünün %50'si oranında teslimat yapılacaktır. Sonraki 20 gün içerisinde kalan miktar teslim edilecektir.
d) İşe başlama tarihi : Sözleşme imzalanmasını izleyen günden itibaren işe başlanacaktır.

3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati : 26.12.2023 - 10:00
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres) : Nevşehir Belediyesi Başkanlık Binası Meclis Toplantı Salonu

4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
4.3.1. İsteklinin teklifi kapsamında sunması gerektiği İdari Şartnamenin 7nci maddesi dışındaki maddeleri ile teknik şartnamede belirtilen aşağıdaki belgeler:

Belge AdıAçıklama
Ftalat TestiTürk Akreditasyon Kurumu tarafından Akredite edilen laboratuvarlardan veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden alınmış
TS EN 1177 + ACTS EN 1177 + AC güncel uygunluk belgesi
UL94 Uluslararası Yanmazlık Standardı belgesiTürk Akreditasyon Kurumu tarafından Akredite edilen laboratuvarlardan veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden alınmış
DIN 4102/11998-05 veya TS EN 1817:2011 Yanan sigaraya karşı dayanıklılık raporuTürk Akreditasyon Kurumu tarafından Akredite edilen laboratuvarlardan veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden alınmış
TS 2734 Antistatik değer uygunluğuTürk Akreditasyon Kurumu tarafından Akredite edilen laboratuvarlardan veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden alınmış
TS 659 A Uluslararası aşınma standardı raporlarıTürk Akreditasyon Kurumu tarafından Akredite edilen laboratuvarlardan veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden alınmış
TS 659 A Uluslararası aşınma standardı raporlarıTürk Akreditasyon Kurumu tarafından Akredite edilen laboratuvarlardan veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden alınmış

5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.
7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.
11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.
14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
15. Diğer hususlar:

Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

#ilangovtr

Basın No ILN01942557

01 Ara 2023 - 00:00 - Resmi İlanlar

Son bir ayda nevsehirkenthaber.com sitesinde 701.894 gösterim gerçekleşti.göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Nevşehir Kent Haber Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Nevşehir Kent Haber Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Nevşehir Kent Haber Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Nevşehir Kent Haber Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.


Nevşehir Markaları

Nevşehir Kent Haber Gazetesi, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (384) 212 43 10
Reklam bilgi


Anket Çat Kasabasında hangi adayı destekliyorsunuz?
Tüm anketler