ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN İLAN

İLAN ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN Mülkiyeti belediyemize ait olup, aşağıda Mevkisi, Cinsi, pafta, ada, parsel, M2 si, muhammen aylık kira bedeli ile...

İLAN

ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

Mülkiyeti belediyemize ait olup, aşağıda Mevkisi, Cinsi, pafta, ada, parsel, M2 si, muhammen aylık kira bedeli ile geçici teminatı belirtilen büfe yerinin mahalle halkının günü birlik dikiş, ütü, terzi, elbise tamir işlerini karşılamak amacıyla, 2886 Sayılı Kanunun 45. Maddesi uyarınca ve özel şartnamesi hükümleri dâhilinde açık artırma suretiyle 3 yıl müddetle kiraya verilmek üzere ihaleye çıkartılmıştır.

1- İhale 20.12.2023 Çarşamba günü saat 15.30’da Belediyemizde encümen huzurunda yapılacaktır.

2- Büfeye ait aşağıda belirtilen geçici teminat ihale saatinden önce (en geç 15.00’e kadar) belediyemize yatırılacaktır. Geçici teminatı yatırmayanlar ve belediyemize Su, Emlak, ÇTV, vb. borcu olanlar ihaleye katılamayacaktır.

3- Kiraya verilecek Büfenin kira bedelleri aylık peşin olarak yatırılacaktır. Gecikme olması (yatırılmaması) halinde kira bedelleri 6183 Sayılı Kanunun 51. Maddesine göre belirlenen günlük gecikme zammı ile birlikte tahsil edilerek ihale tek taraflı fesh edilecektir.

4- Kiraya verilecek Büfenin ilk yıldan sonraki yılların aylık kira bedelleri her yıl Maliye Bakanlığınca tespit edilen yeniden değerleme oranına göre artış yapılarak tespit ve tahsil edilecektir. Üst üste iki aylık kira bedelinin ödenmemesi halinde (yatırılmaması) kira bedelleri yasal gecikme faizi ile birlikte tahsil edilerek ihale tek taraflı fesh edilecektir.

5-  İhaleye herhangi bir Firma, şirket veya kooperatif adına girenler, bunlara ait Ticaret Odası Kayıt Sureti, Ticari Sicil Tasdiknamesi, İmza Sirküsü ve Yetki Belgesini (Noter onaylı) ibraz edeceklerdir.

6-  İş bu ihaleye ait ilan, reklâm, vergi, resim, harç ve sözleşme noter onayı gibi her türlü yasal giderler kiracıya ait olacaktır.

7- İhale komisyonu, gerekçesini karar da belirtmek suretiyle ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir. Komisyonların ihaleyi yapmama kararına itiraz edilemez.

8- Her hangi bir ihtilaf vukuunda Ürgüp Mahkemeleri ve İcra daireleri yetkili olacaktır.

İş bu ihaleye ait özel şartname dosyası her gün mesai saatleri dâhilinde Belediyemiz Yazı İşleri Müdürlüğünde görülebileceği ilanen duyurulur. 29.11.2023

BÜFE YERİNİN

MEVKİİSİCİNSİPAFTAADAPARSELM2 MİKTARI

KDV DAHİL AYLIK MUH.BEDELİ KİRA BEDELİ

3 YIL ÜZERİNDEN HESAPLANMIŞ GEÇİCİ TEMİNATI

Kavaklıönü Mah. Ali Baran Numanoğlu Bulvarı

Büfe---23 M2795,00 TL858,60 TL

ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞI

#ilangovtr

Basın No ILN01943930

05 Ara 2023 - 00:00 - Resmi İlanlar

Son bir ayda nevsehirkenthaber.com sitesinde 701.894 gösterim gerçekleşti.göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Nevşehir Kent Haber Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Nevşehir Kent Haber Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Nevşehir Kent Haber Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Nevşehir Kent Haber Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.


Nevşehir Markaları

Nevşehir Kent Haber Gazetesi, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (384) 212 43 10
Reklam bilgi


Anket Çat Kasabasında hangi adayı destekliyorsunuz?
Tüm anketler