NAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI  KİRALAMA İHALESİ

NAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI  KİRALAMA İHALESİ NOVASFIADRESMuhammen Bedel(aylık)Geçici Teminatİhale Tarihiİhale Saati1DükkanNar Baş Mahalle Adnan Menderes...

NAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI  KİRALAMA İHALESİ

NOVASFIADRESMuhammen Bedel(aylık)Geçici Teminatİhale Tarihiİhale Saati
1DükkanNar Baş Mahalle Adnan Menderes Bulvarı No:3/A6.000,00TL6.480,00TL21/03/202410:00

İşin Süresi 3 Yıl (Üç)

İhalenin yapılacağı adres:  Baş Mahalle, Belediye Meydanı, No:1 50020 Nar/NEVŞEHİR

İhale usulü,  2886 / 45. maddesi (açık teklif usulü)

İhale Katılım Dosyaları teslim tarihi,  21/03/2024 – 10:00

Şartname ve eklerinin alınacağı adres: Baş Mahalle, Belediye Meydanı, No:1 50020 Nar/NEVŞEHİR adresinden 500,00 TL ihale dokümanı bedelinin ödenmesi suretiyle satın alınabilir.

 İsteklilerden aranılan belgelerin neler olduğu ihale şartnamesinde belirtilmiştir.

6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu hükümlerine göre kurulmuş olan ve faaliyette bulunma hakkına sahip tüm tüzel kişiler ile T.C. vatandaşı tüm gerçek kişiler ihaleye katılabilir.

İhaleye sadece yerli istekliler katılabilir. Yabancı isteklilerle ortak girişim yapan yerli istekliler ile konsorsiyumlar ihale katılamaz.

* Nar Beldesi Baş Mahalle Adnan Menderes Bulvarı üzerinde bulunan sağlık ocağı çevresinde Eczane bulunmadığından ve mevcut eczanenin yetersiz olmasından dolayı Baş Mahalle Adnan Menderes Bulvarı No:3/A adresinde bulunan, mülkiyeti Nar Belediyesine ait taşınmaz Eczane olarak kiraya verilecektir.

1. İsteklinin tüzel kişi olması halinde, Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren noter tasdikli imza sirküleri,

1.1. Tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri,

2. Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi,

2.1. T.C. Kimlik Kartı Sureti veya fotokopisi (aslının idarece görülmesi kaydıyla)

3. Teminat mektubu veya Geçici Teminat Bedelinin yatırıldığını gösteren belge.

4. Vekâleten ihaleye katılma halinde, vekil adına düzenlenmiş ihaleye katılmaya ilişkin noter onaylı vekâletname ile vekilin noter tasdikli imza beyannamesi,

5. Nar Belediyesine borcu (su, emlak, çevre temizlik vb.) olmadığına dair Nar Belediyesi Emlak ve Tahsilat biriminden ihale tarihinden önce alınmış belge.

6. İhale dokümanının satın alındığına dair belge.

7. Tebligat adresini gösterir belge.

8. İsteklinin ortak girişim olması halinde, iş ortaklığı beyannamesi.

9. İmzalı İhale Şartnamesi.

10. Kiraya konu taşınmaz Eczane olarak kullanılmak üzere kiraya verilecektir. Bu sebeple ihaleye katılacakların Eczacılık Fakültesi Diploması.

Encümen Komisyonu İhaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

İlan olunur.

            #ilangovtr

Basın No ILN01998595

09 Mar 2024 - 00:00 - Resmi İlanlar

Son bir ayda nevsehirkenthaber.com sitesinde 912.245 gösterim gerçekleşti.göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Nevşehir Kent Haber Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Nevşehir Kent Haber Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Nevşehir Kent Haber Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Nevşehir Kent Haber Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.


Nevşehir Markaları

Nevşehir Kent Haber Gazetesi, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (384) 212 43 10
Reklam bilgi


Anket Özkonak'ta senin oyun kime?
Tüm anketler