Eski başhekimden Sağlık Müdürüne şok suçlamalar

Nevşehir Devlet Hastanesi Başhekimliği görevinden istifa eden Uzm. Dr. Macit Yalçın istifa sürecinde yaşananları anlatarak İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Hasan Tartar’a şok suçlamalarda bulundu.

Neslihan  Kitapcı
Neslihan Kitapcı Tüm Haberleri

2021 yılı Temmuz ayında Nevşehir Devlet Hastanesi Başhekimi olarak atanan Uzm. Dr. Macit Yalçın, 28 Mart’ta şok bir karar alarak görevinden istifa etmişti. Aradan geçen yaklaşık 1 haftalık sürecin ardından Uzm. Dr. Macit Yalçın sessizliği bozarak istifa nedenini ve bu süreçte yaşananları tek tek kamuoyu ile paylaştı.

Bir milletvekili tarafından istifa ettirildiği ve istifasının alındığı iddialarının doğru olmadığını belirten Yalçın, istifa kararını yaşanan bir sürecin sonunda verdiğini kaydetti. İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Hasan Tartar’ı hastaneleri siyasete bırakmakla suçlayan Uzm. Dr. Macit Yalçın, tek derdi makamı olan bir sağlık müdürü ile karşı kaşıya kaldıklarını belirtti.

Eski Başhekim Uzm. Dr. Macit Yalçın, görev süresi boyunca adam ayırmaksızın siyasetin tüm haksız hukuksuz taleplerine her zaman hayır diyerek dik durduğunu ifade etti.

 

“İSTİFA KENDİ İRADEMLE ALDIĞI ŞAHSİ KARARIMDIR”

Uzm. Dr. Macit Yalçın,  istifa kararım açıkladığı nedenlerden dolayı kendi iradesiyle aldığı şahsi kararı olduğunu ifade ederek, “Çok değerli Nevşehirliler ve kıymetli mesai arkadaşlarım üç yıla yakın bir süredir büyük bir özveri ve fedakârlıkla severek yürüttüğüm Nevşehir Devlet Hastanesi başhekimlik görevinden kendi isteğimle ayrılmış bulunmaktayım. Sizlere olan sorumluluk bilincimin bir gereği olarak istifa süreci hakkında sizleri bilgilendirmeyi kendime bir borç bildiğim için bu açıklamayı yapmayı uygun buldum. Ekip arkadaşlarımla beraber pandemi devam ederken devraldığımız hastanemizi çok kısa bir sürede pandemi öncesinden çok daha iyi işler hale getirdik ve yaptığımız işlevsel ve fiziksel pek çok düzenleme ve kazandırdığımız pek çok yeni birim ve ekipman ile Nevşehir halkının gereksinim duyduğu sağlık hizmetine en iyi şekilde ulaşmasını sağlamak için canla başla çalıştık. Bu süreçte gücümüzü çalışma arkadaşlarımızdan, devletimizden ve bize inanan güvenen Nevşehir halkından aldık.

Öncelikle şunu belirtmeliyim bir milletvekili tarafından istifa ettirildiğim, istifamın alındığı veya görevden alındığım şeklindeki paylaşımlar gerçeği yansıtmamaktadır. İstifa kararım aşağıda bahsedeceğim nedenlerden dolayı kendi irademle aldığım şahsi kararımdır. Bu nedenleri açıklamamdaki temel amacım ise siz değerli halkımız ve çalışma arkadaşlarım tarafından bazı gerçeklerin bilinmesidir” dedi.  

 

“İL MÜDÜRÜNÜN TEK DERDİ MAKAM”

Hastane yönetimi olarak hizmet üreten, iletişim kuran, sorun çözen bir sağlık müdürü yerine, makamını ön plana çıkaran, bulduğu her fırsatta makamını hatırlatan, tek derdi makamı olan bir sağlık müdürü ile karşı kaşıya kaldıklarını belirten Uzm. Dr. Macit Yalçın, “İstifa kararım bir olay üzerine fevri olarak verilmiş bir karar olmayıp yaşanan bir sürecin sonunda almış olduğum bir karardır. İl Sağlık Müdürlüğü temsil makamı olup birbiri ile uyumlu bir ekip oluşturmak ve bu ekibin uyum içerisinde çalışmasını sağlamakla yükümlüdür. İl sağlık müdürünün ildeki sağlık kurumlarını tanıması, sorunlarına çözüm üretilmesine katkı sağlaması ve idarecileri ile sürekli iletişim halinde olması gerekmektedir. Ancak üzülerek belirtmeliyim ki ilimizde bu durum gerçekleşmemiştir. Yönetim kadrolarının belirlenmesindeki sancılı süreç pek çok insanı küstürmüş, onurunu zedelemiş, hiçbir dönemde olmadığı kadar yıpratıcı ilerlemiştir. Sayın İl Sağlık Müdürü en başta “müdürlük kadrolarını ben belirleyeceğim, hastaneleri siyasete bırakacağım” diyerek en baştan hastanelere önem vermediğini göstermiştir. Yönetim kadroları çalışmaya başlayalı 4 ayı geçmiş olmasına rağmen henüz bir toplantı dahi yapılmamış, nasıl bir çalışma düzeninde çalışılacağı, Nevşehir sağlığı için ne gibi planlarının olduğu kimse tarafından bilinmemektedir. Hastane yönetimi olarak hizmet üreten, iletişim kuran, sorun çözen bir sağlık müdürü yerine makamını ön plana çıkaran, bulduğu her fırsatta makamını hatırlatan, tek derdi makamı olan bir sağlık müdürü ile karşı kaşıya kaldık. Sağlık müdürümüzden tek öğrendiğimiz şey müdürlük makamına saygı duymamız oldu” diye konuştu.

 

“KENDİSİNDEN RANDEVU BİLE ALMAKTAN ZORLANDIM”

Uzm. Dr. Macit Yalçın, Nevşehir’in en önemli sağlık kurumunun başhekimi olarak hastanenin sorunlarını konuşmak için İl Müdüründen randevu bile almakta zorlandığını belirterek, “Hastane başhekimleri olarak kendisi ile doğrudan iletişimi aracılık eden başkanlar yada başkan yardımcıları ile sağlamaya çalıştık. Aracılarla yürütülen iletişim defalarca yanlış anlaşılmalara sebep olmuş ve çözüm üretmesi gereken bir makamı sorun üreten bir makam haline dönüştürmüştür. Nevşehir’in en önemli sağlık kurumunun başhekimi olarak hastanemin sorunları konuşmak için kendisinden randevu bile almakta zorlandım. Bu süre zarfında sayın müdürümüzü iş için, denetim için, bizleri ziyaret için vs herhangi bir nedenle hastanemizde görmedik, ancak siyasilerin talimatı ile sahur vakti hastaneye sahur yapmak için geldiğine şahitlik ettik. İlimizin lokomotif sağlık kuruluşu olan hastanemizin âdete yok sayılması, küçücük ASM’lere verilen önemin verilmemesi hem benim hem de hastanemdeki diğer idareci arkadaşlarımın moral ve motivasyonlarını oldukça bozmuştur. Ayrıca yönetimin birleştirici, bütünleştirici, sorun çözücü rolünü üstlenmesi gereken İl sağlık müdürü, kapısını kapatarak, sorunları görmezden gelerek, makam endişesi gütmekten ileri gitmeyerek maalesef sağlık hizmetlerinde sorunların büyümesine neden olmuştur” şeklinde konuştu.

 

“SİYASİLERİN TALEPLERİNE HAYIR DİYEMEDİ”

Siyasilerin taleplerine hayır diyemeyen bir yönetim anlayışını hayretler içerisinde seyrettiklerini kaydeden Uzm. Dr. Macit Yalçın, “İşleyişle ilgili sorunlar birikerek devam ederken görev sürem boyunca adam ayırmaksızın siyasetin tüm haksız hukuksuz taleplerine her zaman hayır diyerek dik durdum ve her türlü mücadeleyi verdim. Hiçbir makam için hiçbir kimseye eğilmedim ve şahsi menfaatim için ilkelerimden asla vazgeçmedim. Ancak geldiğimiz noktada siyasilerin taleplerine hayır diyemeyen, hayır dememek için çalışma arkadaşlarımızın gözünü boyayarak onları kandırmaktan çekinmeyen bir yönetim anlayışını hayretler içerisinde seyrettik. İş barışının bozulması, durduk yere çalışma arkadaşlarımızın küstürülmesi ise bizi son derece üzdü.

Hastanemize sürekli yeni birimler eklemekte, sürekli yenlikler yapmaktayız. Bunları yaparken hiçbir zaman ne yapıyorsunuz, nasıl yapıyorsunuz, neyle yapıyorsunuz diye sormayıp, iş bittikten sonra gelip bakmayıp, emek verenleri takdir etmeyip ancak sosyal medya hesabında yaptığımız paylaşımlarda kendilerinden bahsedilmesinin talep edilmesi ise bizlere amaçlarının hizmet üretmek değil de kendi reklamlarını yapmak ve yine müdürlük makamını ön plana çıkarmak olduğunu düşündürdü ve bu durum canla başla emek vererek hizmet üreten bizlerin moral ve motivasyonunu bozmuştur.

Bunların yanı sıra özellikle seçim çalışmaları sürecinde siyasilerin bitmek tükenmek bilmeyen talepleri, bu taleplerine olumlu cevap vermediğim için ocu, bucu şucu ilan edilmem ve hastane çalışanlarının hastane idaresine yaptıramadığı taleplerini siyasetin tüm aktörleri üzerinden tarafımıza dayatmaları hem şahsımı hem de çalışma arkadaşlarımı oldukça yormuş, moral ve motivasyonumuzu bozmuştur” dedi.

 

“DEVLETİMİZE YÜK OLMAMAK ADINA İSTİFA ETTİM”

“Tüm bu sebepler bir araya geldiğinde kendimizden, ailemizden, maddi kazancımızdan fedakârlıklar yaparak, büyük bir özveri ile yaptığımız idarecilik görevini layıkı ile yapamayacak hale gelmenin verdiği endişe ile devletimize yük olmamak adına istifa ederek görevi bırakma kararı aldım” diyen Uzm. Dr. Macit Yalçın açıklamaları şu şekilde tamamladı;   

Ekip ruhunu en iyi şekilde oluşturduğum ve her zaman yanlarında olup desteklediğim idareci arkadaşlarım gerek benzer sebepler, gerekse benimle birlikte hareket etmek adına istifa etme kararı almışlardır. Temennimiz yeni atacak hastane yönetiminin bizlerin yaşadığı sorunları yaşamaması ve hastanemizi daha ileriye taşımak için uyumlu ve özgürce çalışma ortamına kavuşmalarıdır.

Gelecekle ilgili tüm planları Nevşehir’de yaşamak odaklı olan, bu şehrin bir evladı olarak daima işimi en iyi şekilde yapma gayreti içerisinde oldum. Hiçbir zaman makam egosuna kapılmadım, kendimi çalışma arkadaşlarımdan üstün görmedim, onlardan biri olduğumu hiçbir zaman unutmadım. Yine bu şehrin bir evladı olarak hastanemizde uzman hekim olarak çalışmaya devam etmekten onur duymaktayım. Eğer var ise hakkım sizlere helal olsun, sizlerde haklarınızı helal ediniz

 

06 Nis 2024 - 10:40 Nevşehir/ Nevşehir- Sağlık

Mahreç  Neslihan Kitapcı

Son bir ayda nevsehirkenthaber.com sitesinde 1.026.249 gösterim gerçekleşti.göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Nevşehir Kent Haber Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Nevşehir Kent Haber Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Nevşehir Kent Haber Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Nevşehir Kent Haber Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

32

Hiç Kimse - Siz hepiniz menfeatiniz peşinde koşan paralı uşaklarsınız kimsiniz de hakkınızı helal etmiyorsunuz bunu bir kürde yapsaydınız da göreydim sizleri adam nasıl sahiplenilir sizlere öğretirdi sizler hiç bir zaman hemşericilik yapıp bir tane Nevşehir'in yetiştirdiği evlada sahip çıkmadınız da Rıdvan'a mı sahip çıkacaksınız sizler menfeatiniz olmadan kılınızı kıpırdatmazsınız sizleri Allah'a havale ediyorum ettiğinizi bulma duası dileğiyle

Yanıtla . 0Beğen . 1Beğenme 10 Nisan 11:14
27

Gerçekler - Koskoca Nevşehir milletvekiline sen kafa tut saygısızlık yap yanındaki yancılarına toplu istifa yazdır nasıl olsa bizi alamazlar de baktınız iş ciddiye binince isterseniz biz devam ederiz de sonradan çark yap ama helal olsun Nevşehir milletvekiline ve il sağlık müdürüne sizi nasıl temizledi zorunuza gitti değil mi ? Amma bi iyi oldu personel çifte bayram yapacak sayenizde ? Bu arada bir milletvekilinin ve belediye başkanının karşısında ya da yanında ayak ayak üstüne atılmaz nezaket kuralıdır . Sen kendini ne zannediyorsun alt tarafı sıradan bir anestezi uzmanısın. Böyle gerçekleri yazalım vay şöyle oldu da vay böyle oldu da değil ….

Yanıtla . 3Beğen . 1Beğenme 07 Nisan 10:21
26

Yozgatlı - Bir de çıkartmışsın ne oluyorsa bu şehrin evladıyımda evladıyım .Nerden bu şehrin evladısın Yozgatlısın devlet seni buraya Başhekim yapmış sen hala ego yapıyorsun .Zaten seni buraya getirenlerde hata Nevşehirin öz evlatları dururken…

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 07 Nisan 09:55
25

Makam Da Makam - Devlette bir hiyerarşi vardır Müdür ile iletişimi başkanlar aracılığı ile kurdum diyorsun Bu gayet normal zira kamu hastaneleri başkanı senin disiplin amirin birde başkan yardımcısı var tabikide sen derdini onlara anlatacaksın .Ne yani temizlik şefi direkt sana mı geliyor hastane tuvaletinde bir temizlik sorunu olduğunda yoksa bağlı olduğu müdürüne mi ..Kendini ne sanıyorsun Sıçtın sıvama ..kendini herkesten büyük gördün , N e oldu güvendiğin dağlara KAR mı yağdı…

Yanıtla . 3Beğen . 2Beğenme 07 Nisan 00:58
30

Muşkara - @Makam Da Makam 25 nolu yoruma cevabı: baş yalak çıkmış hemen meydana, o koltukta fazla oturamayacaksın

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 07 Nisan 11:57
24

Hakkım Harwam Olsun - Hakkaten bunların ekürü ile birlikte bi taciz davaları vardı noldu ki acaba

Yanıtla . 4Beğen . 1Beğenme 07 Nisan 00:52
22

Nevsehirli Vatandaş - Siyasetin taleplerine karşı geldim derken başhekim??? Sen siyaset sayesinde oturuyormusun? Bileğinin hakkı ile mi geldin oraya çapsız????

Yanıtla . 3Beğen . 2Beğenme 07 Nisan 00:31
21

Hemşire - Hayır mübarek gün personel olmasam şu yazıyı okusam cidden inanacağım . Doktor bey sizi vicdanınızla başbaşa bırakmak isterdim ama bırakmayacağım sizi Rabbim ıslah etsin hakkımı da helal ETMİYORUM. Giderken bile insan düzgün ve asaletli gider fakat sizde olmadığı için şaşırmadım . İnsanları karamalak suçlamak çamur atmak sizin en büyük özelliğiniz ……..

Yanıtla . 3Beğen . 2Beğenme 06 Nisan 23:09
20

Ade - hasan beyi tanıdığım kadarıyla asla makam mevki koltuk düşkünü bir insan değil o yüzden söyledikleri inandırıcı gelmedi. ikincisi başhekim olmadan önce bunları bilmiyor muydu. siyasilerin bitmek tükenmek bilmeyen talepleriyle karşılacağını mesela...

Yanıtla . 3Beğen . 1Beğenme 06 Nisan 22:31
19

Tek Derdi̇n Makam - SAğlık müdürü olmak için çok uğraştın ama senin gibi çapsızı bakanlık biliyor ki yapmadı..önceki müdür daha gitmeden Makamda 4 adet müdür yardımcısı dururken aşağıdan sekreterin şöförünle gelip valilikten görevlendirme işe BEN ARTIK SAĞLIK MÜDÜRÜ OLDUM DİYE GELİP MAKAMA OTURAN SEN DEĞİŞMİSİN ne hikaye anlatıyorsun esas makam mevki düşkünü olan sensin …ÖZEL HASTANE İLE ANLAŞMIŞSIN şimdi gider yapıyorsun alçakça ..ALLAH tan kork be adam ,kuldan utanmıyorsun..

Yanıtla . 3Beğen . 1Beğenme 06 Nisan 22:07
18

Hastanenin Özü Benim - Mecit arkadaşım ÖZEL HASTANE İLE ANLAŞTIĞINI sağır sultan biliyor .İstifayı da kılıf ayarladın nu şekilde adam gibi gitmeyi bile beceremedin .ALLAH korkusu olan adam senin yaptıklarını yapmaz hem öksüz hem yetim hakkı yedin .Milleti birbirine düşürdün ekürün ile birlikte hastanede herkesi birbirine düşman ettin kendi adamlarını koruyup kollayıp hep rahat yerlere getirdin .Şimdi çıkmış hikaye anlatıyorsun .Sana müdür bey az bile yapmış ..Zulum ile abat olanın akıbeti berbat olur ..İnşallah senin de berbat olacak..

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 06 Nisan 22:03
17

Memur - Yıllardır x kurumunda çalışıyorum ve sağlıkçı değilim . Sonucu ne olursa olsun bu şekilde amirini suçlayarak açıklama yapmasını doğru bulmuyorum. Sonuçta kamu personeli direk soruşturma açılmalı ve gereği yapılmalıdır .

Yanıtla . 3Beğen . 1Beğenme 06 Nisan 21:30
16

Eyvahhhhh - Valla biz hastane olarak kurtulduk . Burda da çalışmaya yüzü olmadığı için AYLAR öncesinden ver sa hastanesi ile anlaşmış . Şimdi Verda düşünsün . İnşallah orda da herşeyi ben bilirim ben yaparım triplerine girmez yada eline bi balyoz verin canı sıkıldıkça duvarlara vursun . Eminim okuyor bunları gör haline bak bi tane hakkında olumlu bişey var mı .

Yanıtla . 3Beğen . 1Beğenme 06 Nisan 21:22
15

Emrah - Seçime iki gün kala toplu şekilde istifa ederek mevcut belediye başkanını protesto etmeleri kafalarda soru işareti oluşturdu. İstifa ederek kurtulduğunuzu mu sanıyorsunuz daha durun sizin için yeni başlıyor babayiğitler……..

Yanıtla . 3Beğen . 1Beğenme 06 Nisan 21:15
14

Nevşehirli - Kendisi o makama gelirken nasıl geldi. Siyasilerin emri ile gelmedi mi. İdarenin hepsi istifa edip artistik yapmayı bildiği gibi gitmesini de bilmeli. Arkadan iş çevirip siyasilerden özür dileyerek ağlayarak geri gelmemeli. Müdürler de gitmeli...

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 06 Nisan 20:45
13

Hastane Personeli - Bi de utanmadan demişsin ki, kendi iradem. Ulan toplu istifa edersek bizi yemeyi göze alamazlar diyen sendin. Sorumlu hemşirelere haber gönderip siz de istifa edin deyip olayı büyütmeye çalışan da sendin. Allah'tan sana uymadılar. Senin tek derdin koltuk. Bu arada hastanede doktor olarak çalışırken ve senden büyük olan o Hasan Bey'e ne kadar eziyet ettiğini herkes biliyor. Sizde İl sağlık müdürü sen olacaktın. Her yerde söylüyordun. Olamayınca dayanamadın. Sonuç iftira. Ulan Camid Ulan Camid. Yatacak yerin yok senin

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 06 Nisan 17:30
29

Hastane Personeli - @Hastane Personeli 13 nolu yoruma cevabı: Bana ne başhemşireden. 20 civarındaki sorumlu hemşireler bu camide uymadı.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 07 Nisan 11:03
28

Supervisor - @Hastane Personeli 13 nolu yoruma cevabı: Etti de o da dik duramadı geri o da ağlayarak geri döndü makam tatlı geldi ama nasıl olsa hemşire olarak geri dönecek bizim yüzümüze nasıl bakacak. Herkesin yüzüne gülüp arkadan iş çevirme de arkadan konuşmada üstüne tanımam

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 07 Nisan 10:53
23

Ade - @Hastane Personeli 13 nolu yoruma cevabı: sorumlular uyup etmedi de ne oldu başhemşire tıpış tıpış etti =))

Yanıtla . 2Beğen . 1Beğenme 07 Nisan 00:44
12

Hastane Personeli - Ulan Macit. Senin adın Macit, ruhun Camid. Hayatını yalan ve iftira üstüne kurmuşsun. Şu güzel hastanede çalışanların yarıdan fazlası sana beddua ediyor. Allah müstehakkını verdi diyor. Siyasileri izinsiz ve kural dışı yoğun bakımlara alan sendin. Yakınlarını ziyaret etsinler diye. Kimseye yapılmayanı siyasilere yaptın. Allah'ın karşısında durmadığın şekilde onların karşısında el pençe divan durdun. Koltuk gidince de iftira, çamur, yalana başvurdun. Sonunda kurtulduk lan senden??

Yanıtla . 3Beğen . 1Beğenme 06 Nisan 17:25
10

Sivilce - Rıdvancım seni de en kısa sürede askılı kemerinle polikliniğe bekliyoruz :)

Yanıtla . 3Beğen . 1Beğenme 06 Nisan 17:24
09

Müdür Bey Yanındayız - İl sağlığı müdürü Hasan bey bu açıklamalardan sonra su vizyonsuz adama dersini vermesi lazım

Yanıtla . 3Beğen . 1Beğenme 06 Nisan 16:53
08

Mouse - Fareler gemiyi terk etmeye başladı ….. ne pisliği var da istifa etti su sebeplerden dolayı bu menfaatçi adamın istifa etmesi imkansız

Yanıtla . 3Beğen . 1Beğenme 06 Nisan 16:49
07

Çalışan - Hakkımı sana helal etmiyorum. Giderken bile saygısız bi şekilde her zamanki gibi sağı solu suçlayarak ve üst amirini rencide edecek şekilde gitmen adamlığını bir kez herkese göstermiş oldun . Bu şekilde gitmen de de birilerinin ahını aldığının göstergesidir . Şimdi yürü git

Yanıtla . 4Beğen . 1Beğenme 06 Nisan 14:44
05

Memati - Hangi il müdürü siyasetçiye hayır diyebiliyoki hepsi siyasilerin oyuncağı olmuş....ve sonuç Nevşehirde Ak parti'yi bitirdiler.....

Yanıtla . 6Beğen . 1Beğenme 06 Nisan 12:54
31

Muşkara - @Memati 05 nolu yoruma cevabı: ellerine sağlık

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 07 Nisan 12:04
04

Saglikci - Ak parti kazansa yapacakmiydin bu açıklamayı hiç birinize güvenmem ben CIMER yokmu varsa bir dert ulaş abi et şikayetini gereken yapılsın bu ne lan şehir de mafya liderliği döner olmuş

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 06 Nisan 12:35
03

Nevşehir'in Öz Evladı - Akpliler seçimlerde neden kaybettiniz en güzel örneği bu inşallah kaybetmeyede devam edeceksiniz

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 06 Nisan 11:47
02

Komik - Su yazdıklarınla yaptıkların bir tanesi bile doğru değil sen kötü bir adamsın kalbin fesat fitne dolu . Hakkımı sana sonuna kadar HARAM ediyorum her yerinden çıksın inşallah

Yanıtla . 3Beğen . 1Beğenme 06 Nisan 11:34
01

Ezik - Ezik geldin ezik gittin . Kendisi sanki siyasetin dediğini yapmadı . Millet kurtuldu bunlardan . İstifa filan hikaye yediği pisliklerin altından kalkamadı kara gözükünce istifa ettim diyor bilmediğiniz çok şey var ? Şimdi insanların yüzüne nasıl bakacaksın

Yanıtla . 4Beğen . 1Beğenme 06 Nisan 11:30

Nevşehir Markaları

Nevşehir Kent Haber Gazetesi, Nevşehir ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (384) 212 43 10
Reklam bilgi


Anket Özkonak'ta senin oyun kime?