Türk Eğitim Sen'den yoğun mesai

Türk Eğitim Sen Nevşehir şubesinin öğretmenler günü ve tebrik mesaisi yoğun geçti.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Tayfur Urgenç ve yönetim kurulu üyeleri öğretmenler gününde yoğun mesai yaptı. Başkan Urgenç ve yönetim kurulu üyeleri öğretmenler günü dolayısıyla bir çok ziyarette bulundu. Olağan genel kurulda tekrar Başkan seçilen Urgenç ve yönetimine ise tebrik yoğunluğu yaşandı.

DOÇENT DR ÜNVANI ALAN ÜYELERİNİ ZİYARET ETTİLER.

Tes. Nevşehir Şube başkanı Tayfur Urgenç ve Tes. Nevşehir yönetim kurulu üyesi Abdullah Çamcı, Disiplin kurulu üyesi Habip İdiz Nevü-Fen Edebiyat Fak. Öğretim Üyesi Doç. Dr. Haşim Erdoğan ve Doç. Dr. Serkan Köse’yi ziyaret ederek tebrik etti. Başkan Urgenç açıklamasında akademik kadro yükselmesi ve idari yükselme gerçekleştiren üniversite ve eğitim çalışanlarını ziyaret etmeye devam edeceğiz dedi.

NEVÜ AKADEMİSYENİ BARATALI’NIN KİŞİSEL SERGİSİNİ ZİYARET ETTİ.

Nevü-Resim-İş Eğitimi Anabilim Dalı Öğr. Gör. Dr. Saliha Baratalı'nın Kişisel Sergisine Tes Nevşehir şube başkanı Tayfur Urgenç, Bşk.Yrd. Abdullah Çamcı, disiplin kurulu üyesi Habip İdiz, Nevü Tes. Üniversite yönetim kurulu üyeleri İbrahim Doğan ve Dr. Öğrt. Üyesi Emrah Örgün ziyaret etti.

NEVÜ-TES YÖNETİM KURULU ÜYESİ İBRAHİM DOĞAN’I PEYGAMBER OCAĞINA YOLCU ETTİ.

Başkan Urgenç yaptığı açıklmada Nevü-Üniversite yönetim kurulu üyesi İbrahim Doğan'ı peygamber ocağına gönderdik. Yolu bahtı açık olsun. Güle güle git... Güle güle gel... ifadelerini kullandı.

BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI DOÇ. DR. SEYHUN ŞAHİN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU.

Başkan Urgenç açıklamasında Nevü’nün kıymetli akademisyeni aynı zamanda Beşiktaş belediye başkan yardımcısı olan Doç. Dr. Seyhun Şahin hocamız sendikamıza gelerek hem tüm öğretmenlerimizin gününü kutladı hem de yeni seçilen sendika şubemizin yeni yönetim kuruluna hayırlı olsun dileklerini iletti.  Nevü’nün kıymetli akademisyenleri Prof. Dr. Lütfi Gürkan Gökçek ve Doç. Dr. Kürşat Koçak hocalarımıza olağan kongre sonrası güven tazeleyerek yeniden seçilen Türk Eğitim Sen Nevşehir şubesine yaptıkları hayırlı olsun ziyaretinden dolayı teşekkür ederiz.

24 KASIM ÖĞRETMENLERİ ANLAMA ANKET SONUÇLARINI PAYLAŞTILAR. NEVÜ MEMNUNİYET ANKETİ DÜZENLENECEK.

Başkan Urgenç yaptığı açıklamada “24 Kasım Öğretmenleri Anlama” konulu bir anket çalışması gerçekleştirdi. Eğitim çalışanlarının ekonomik ve mesleki sorunları, yüz yüze eğitim süreçleri, eğitim çalışanlarına yönelik şiddet ve toplu sözleşme sürecine ilişkin düşüncelerini de kapsayan anket çalışmasına 3-13 Kasım tarihleri arasında 13 bin 261 öğretmen katıldı. Bu çalışmanın amacı, eğitim çalışanlarının mevcut eğitim sistemi ve uygulamaları hakkında düşüncelerini, yaşanan sorunları ve Hükümetten, Milli Eğitim Bakanından beklentilerini ortaya koymaktır. Anketimiz başta Türk Eğitim-Sen’in internet sitesi olmak üzere beş ayrı internet sitesinde de yayınlandı. Ulusal basın kuruluşlarında yayınlandı. Anket sonuçlarını yerel medya, radyo, internet gazeteleriyle paylaşacağız. www.tesnevsehir.org’ta yayınlanmıştır. Bu çalışmaya benzer bir anketi Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi idari ve akademik kadroya yönelik hazırladık. Üniversite memnuniyet anketi olarak değerlendirip kamuoyu ile paylaşacağız.

MHP İL BAŞKANI  İLHAN KAYA ÇİÇEK TAKDİMİ İLE ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI.

MHP İl başkanı İlhan Kaya, yönetim kurulu üyeleri Yusuf Öztan, Serkan Oduncu, Hülya Höktem ve Ali Ertosun ile birlikte Türk Eğitim Sen’i ziyaret ederek öğretmenler gününü kutladılar.

Olağan Genel Kurulda güven tazeleyen yönetim kurulunu tebrik ederek başarılar dilediler. Başkan Kaya Tes İl başkanı Urgenç’e günün anısına çiçek takdiminde bulundu.

KAVAK BELEDİYE BAŞKANI FERİDUN BAĞCI VE ÜLKÜ OCAĞI EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI GENÇLERİ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI.

Türk Eğitim Sen Nevşehir şubesini ziyaret eden Kavak Belediye Başkanı Bağcı Başkan Urgenç hayırlı olsun dileklerini ileterek tüm eğitim çalışanlarının öğretmenler gününü kutladı. Ülkü Ocaklarından gelen gençler ise Başkan Urgenç’e tüm vatan sevdalısı, bayrak sevdalısı Atatürk’ün gösterdiği aydınlık yarınlara ülkemizi taşıyacak öğretmenlerimizin gününü sizin nezdinizde kutluyoruz dediler.

KAPADOKYA KÜLTÜR MERKEZİNDE ÖĞRETMENLER GÜNÜ PROGRAMINA KATILDI.

Başkan Urgenç yaptığı açıklamada “ Nevşehir Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan Öğretmenler günü programına katılım gösterdik.

Programın hazırlanmasında emeği bulunan arkadaşlarımıza ve kurumlarımıza teşekkür ederiz.” Dedi.

75.YIL ORTAOKULU VE NAR BARBOROS İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ.

Tes. İl Başkanı Urgenç bu konuda yaptığı açıklamada “Öğretmenler Günü münasebetiyle Merkez 75.Yıl Ortaokulu müdürü Nezih Talu ve öğretmenlerimizi ziyaret ederek Öğretmenlerimizin Gününü kutladık. Tuğran Memiş hocamızın vefatı nedeniyle Kurumumuza ve eğitim camiamıza başsağlığı dileklerimizi ilettik. Dua ile mekanı cennet olsun. Nar Barbaros İlkokulunu ziyaret ederek Merkez Üst kurul delegemiz Önder Doğan ve öğretmenlerimizin nezdinde tüm eğitim camiasının gününü kutladık.” İfadelerini kullandı.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MURAT DEMİR’İ ZİYARET ETTİ.

Öğretmenler Günü dolayısıyla Şube başkanı Tayfur Urgenç, başkan yardımcısı Hasan Hüseyin İyilikli, Merkez Üst Kurul Delegesi Önder Doğan İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir Bey'i makamında ziyaret ederek Eğitim ve Öğretim çalışanlarının beklentilerini paylaştı. Öğretmenler gününü kutladı.

Sendika tarafından gerçekleştirilen II.Maarif Kongresinin sonuç raporunu, Temel Eğitim Çalıştayı raporunu ve Mehmet Akif Ersoy anısına düzenlenen şiir yarışması İstiklalden İstikbale kitaplarının birer örneğini paylaştılar.

BAŞKAN URGENÇ DUYGULANDI.

Kendi öğretmeninin hayırlı olsun ziyareti ve öğretmenler günü kutlaması Urgenç’i duygulandırdı. Başkan Urgenç yaptığı paylaşımla duygularını şu şekilde ifade etti. “Bazı ziyaretler daha anlamlıdır. Gülşehir Alparslan Ortaokulu ve Gülşehir Ticaret Meslek Lisesinde Beden Eğitimi Öğretmenim, Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesinde meslektaşım değerli büyüğüm İlhan Ekici hocam bugün hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yönetim kurulumuzu tebrik etmiştir. Teşekkür ediyorum. Öğretmenler gününüz kutlu olsun. Saygıdeğer hocam.”

TÜRK EĞİTİM SEN ZİYARETÇİ AKININA UĞRADI.

Hem Öğretmenler günü olması hem de Olağan genel kurul sonucu Başkan Urgenç ve yönetim kurulunu tebrik etmek isteyen eğitimciler ve STK temsilcileri Türk Eğitim Sen Nevşehir şubesini adeta buluşma noktasına çevirdiler. Başkan Urgenç’i yalnız bırakmak istemeyen meslektaşları tebrik ziyaretlerine devam ediyorlar. Gülşehir İlçe yöneticileri Ümit Kılıç, Fevzi Reçber, Mihtat Özkan, Abdullah Dursun, M.Hulusi Göktan, Köksal Tamaç, Derinkuyu ilçe yönetim kurulu Hakan Köse ve Ali Ekici, Acıgöl ilçe Yöneticisi Yasin Dirikoç Nevü Akademisyenleri Şenol Kartal, Neriman Kartal, Ahmet Korkmaz, Yunus Kara, Emrah Örgün İdari personellerinden Habip idiz, Sait Çınar Kurum Müdürleri,  yönetim kurulu ve üyelerimizden Kubilay Özdil, Yaşar Altuner, Yusuf Gömbel, Osman Doğan, Afet Özdemir, Hüseyin Çakmak,  Faruk Çetin, Eylem Tokgöz, Levent Keskin, Halil Akbaş, Gökhan Mutlu, İlkay Taş, Ahmet Hasan Eraslan, Mustafa Kaya, Tarkan Güney, Muttalip Soylu, İl izci Sorumlusu Remzi Erkil,  Türk Emekli Sen il temsilcisi Yavuz Soysaldı,  İş insanı Mustafa Yıldıran kadim dost Abdullah Dursun, Hakan Tokgöz ziyaret ederek yönetim kurulunu tebrik ettiler.

26 Kas 2021 - 11:16 Nevşehir/ Nevşehir- Gündem

Son bir ayda nevsehirkenthaber.com sitesinde 540.640 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Nevşehir Kent Haber Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Nevşehir Kent Haber Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Nevşehir Kent Haber Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Nevşehir Kent Haber Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.
Anket Erken seçim olsa kime oy verirsiniz?