Bakım

Son dakika bakım haberleri ve bakım haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. bakım ile ilgili 8 haber listeleniyor.

Bakım Haberleri

Köylere rahat ulaşım sağlanıyor

İl Özel İdaresi ekipleri, vatandaşların köylerine daha rahat ulaşım sağlamaları ve hizmet alabilmeleri için yol, su, elektrik ve kanalizasyon bakım ve...

Zübeyde hanım caddesinden şık görünüm

Nevşehir Belediyesi tarafından bir süre önce yenileme çalışmaları başlatılan Zübeyde Hanım Caddesi üzerindeki bisiklet ve yürüyüş yolu hizmete girdi.

Araç muayene ücretlerine tepki!

Ülke genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de araç sürücüleri TÜVTÜRK Araç Muayene istasyonlarının araç başı aldığı fiyatlardan şikayetçi.

İşte Mehmet Ali’nin ibretlik son paylaşımı

Kanser hastalığı yüzünden tek bacağı ile hayata tutunmaya çalışan ve bugün vefat eden 27 yaşında ki Mehmet Ali’nin ibretlik son paylaşımı ortaya çıktı...

Ünlübay Kozaklı FTR hakkında bilgi aldı

İl Sağlık Müdürü Rahim Ünlübay Kozaklı TSM, Aile Sağlığı Merkezi ve Kozaklı FTR Hastanesini ziyaret etti.

Bankalardan ortak karar

Kamu bankalarının tüm atmleri tek bir atm’de toplanmak kararı aldı, Ortak kullanımda müşterilerden komisyon ve masraf ücreti alınmayacak.

EBS'den bir kazanım daha

Eğitim-Bir-Sen'in, yüz yüze eğitime ara verilen meslekî eğitim kurumlarında görevli alan / bölüm, atölye ve laboratuvar şeflerinin, Ders ve Ek Ders Sa...

Eski Sağlık Müdürlüğü binasında değişim başladı

Nevşehir'de önceki yıllar İl Sağlık Müdürlüğü olarak kullanılan binada bakım, onarım ve güçlendirme çalışmaları başladı.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz