İl Özel İdaresi

Son dakika  İl Özel İdaresi haberleri ve  İl Özel İdaresi haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.  İl Özel İdaresi ile ilgili 21 haber listeleniyor.

 İl Özel İdaresi Haberleri

153 köye kesintisiz hizmet

Nevşehir İl İdaresi Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğü saha ekipleri sorumluluk alanında bulunan 153 köyünde ikamet eden vatandaşların yaşam kalitesini...

O köydeki çalışmalar incelendi

Nevşehir İl Özel İdare ekipleri köy yollarında asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Abuuşağı-Yamalı köyü arası yapımı devam eden yol çalışmaları incel...

Nevşehir’e 25 adet motopomp alınacak

Nevşehir İl Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından İl Afet Müdürlüğüne 25 adet Motopomp alımı yapılacak.

Kurulan ekip ile salgına savaş açıldı

Ölümcül virüs ile mücadele tüm hızıyla sürüyor. Nevşehir İl Özel İdaresi kurum içerisinde oluşturduğu ekip ile korona virüsüne savaş açtı.

Korona ile mücadele eden müdür için kan aranıyor

Korona Virüsü ile mücadele eden Nevşehir İl Özel İdaresi Su ve Kanal Hizmetleri Müdürü Mustafa Enis Azaklı için acil plazma kana ihtiyaç var.

Özel İdare’nin tüm ekipleri sahada

İlkbahar mevsimin gelmesi ile birlikte Nevşehir il Özle İdaresi ekipleri köylerde ki sorunları çözmek için tüm ekipleriyle seferber oldu.

O köyde metruk binalar yıkıldı

Nevşehir İl Özel İdaresi köylerde bulunan ve tehlike saçan Metruk binaların yıkımı için çalışmalar yürütüyor.

Özel İdare personeli taramadan geçti

Nevşehir İl Özel İdaresi personelleri İş sağlığı ve Güvenliği yasası kapsamında sağlık taramasından ve iş güvenliği eğitimden geçirildi.

Yeni kaymakama başarılar dilendi

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, beraberinde Genel Sekreteri Kamil Duru ve İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç ile birlikte Kozaklı Kaymakam Vekili M...

Nevşehir’e Mesleki ve Teknik lise yapılıyor

Nevşehir İl Özel İdaresinin girişimleri ile Nevşehir’e yeni bir eğitim yuvası kazandırılacak.

2 köyde çalışma yapıldı

Nevşehir İl özel İdaresi ekipleri tarafından köylerde ki çalışmaları aralıksız sürdürüyor. 2 köyde su çalışması yapıldı.

Nevşehir’de hayranlık yaratan video!

Nevşehir İl Özel İdaresine ait tam donanımlı iş makinası yol yapım çalışmasında ortaya çıkardığı görüntüler hayranlıkla izlendi.

Mağduriyetler giderildi

Nevşehir İl Özel İdaresi ekipleri, yılın ilk haftasında köylerde meydana gelen yol, su ve elektrik arızalarına anında müdahale ederek, vatandaşların m...

5 köyde çalışma var

Nevşehir İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Müdürlüğü ile Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalara ara vermeden devam ediyor.

Kamil Duru tutumlu olmaya davet etti

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kamil Duru, 12 -18 Aralık Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası mesajı yayınladı. Duru mesajında insanları tutumlu ol...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz