Medaş

Son dakika medaş haberleri ve medaş haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. medaş ile ilgili 43 haber listeleniyor.

Medaş Haberleri

Yeni yapılan park yeşilleniyor

Nevşehir Belediyesi tarafından 2000 Evler Mahallesi’ne yapılan park alanına çeşitli türde 200’ü aşkın ağaç dikimi gerçekleştirildi. 4 bin 500 metre ka...

1 mahallede 2 kasabada elektrik kesilecek

MERAM Elektrik Dağıtım A.Ş. (MEDAŞ) Nevşehir’de ki programlı kesintilerine devam ediyor. 1 mahallede, 2 kasabada elektrik kesilecek.

2 mahallede 2 kasabada elektrik kesilecek

MERAM Elektrik Dağıtım A.Ş. (MEDAŞ) Nevşehir’de ki programlı kesintilerine devam ediyor. 2 mahallede, 2 kasabada elektrik kesilecek.

Kaymaklı'ya 30 milyon TL'lik yatırım

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. (MEDAŞ) Kaymaklı Kasabasına 30 Milyon liralık yatırım yapacağı ifade edildi.

2023 yılı yatırım planı görüşüldü

Medaş heyeti tarafından Derinkuyu'ya yapılan ziyarette, ilçenin enerji altyapısı için 2023 yılı yatırım planı görüşüldü.

Nevşehir’de 1 mahallede 2 kasabada elektrik kesilecek

MERAM Elektrik Dağıtım A.Ş. (MEDAŞ) programlı elektrik kesintilerine devam ediyor. Bu kapsamda 1 mahallede ve 2 kasabada kesinti olacak

2000 evlerde elektrik kesintisi olacak

Meram Dağıtım A.Ş. (MEDAŞ) bakım ve onarım çalışmaları kapsamında 1 mahallede elektrik kesintisi uygulayacak.

MEDAŞ, Ar-Ge projeleriyle sıkça adından bahsettiriyor

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş gelişen yeni teknolojileri yakından takip ederek, AR-GE projelerine her geçen gün bir yenisini eklemeye devam ediyor. Proje...

O mahallede bugün elektirler kesilecek

MERAM Elektrik Dağıtım ve A.Ş. (MEDAŞ) Nevşehir’de ki programlı elektrik kesintilerine devam ediyor. Yarın 1 mahallede elektrik kesilecek.

MEDAŞ çözüm ortakları ile Nevşehir’de buluştu

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş(MEDAŞ), her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği elektrik mühendisleri ve elektrik fen adamları ile bilgilendirme ve görü...

Bugün elektirikler kesilecek

Meram Dağıtım A.Ş. (MEDAŞ) bakım ve onarım çalışmaları kapsamında Pazar günü 3 kasaba ve 1 köyde elektrik kesecek.

MEDAŞ bu yıl da çocukları yalnız bırakmadı

Hayatın her alanına dokunmaya özen gösteren Meram Elektrik Dağıtım A.Ş., 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukları unutmadı.

3 köy 2 beldede kesinti olacak

Meram Dağıtım A.Ş. (MEDAŞ) Nevşehir’de SCADA nedeniyle elektrik kesintilerini sürdürüyor. 3 köy 2 beldede bugün kesinti olacak.

Dikkat! Nevşehir’de yarın elektrikler kesilecek

MEDAŞ tarafından il merkezinde yarın programlı elektrik kesintisi uygulanacak. Kesintiler 1 saat 30 dakika sürmesi bekleniyor.

Özkonak ve Kalaba’da yaşayanlar dikkat! Kesinti var

MERAM Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından bakım ve onarım çalışmaları kapsamında Özkonak ile Kalaba’da programlı kesinti yapılacak.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz