• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş

Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş

Son dakika Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş haberleri ve Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş ile ilgili 17 haber listeleniyor.

Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş Haberleri

26 yıllık hayal gerçek oldu

 Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, 1995 yılında başlayan ve 1998’de tamamlanarak Ürgüp İlçe Müftülüğüne devredilen kuran kursunun 26 yıl sonra...

Başkan Ortahisarlılara müjdeyi verdi!

Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, Ortahisar kapalı halı saha tesisi inşaatında çalışmaların bitme aşamasına geldiğini müjdeledi.

Ortahisar'a müjde!

Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, Nevşehir-Ortahisar karayolu için sıcak asfalt yapılacağı müjdesini verdi.

Ortahisar Turizm Tanıtma Derneği genel kurul toplantısını gerçekleştirdi

Ortahisar Turizm Tanıtma Derneği'nin Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleşti.

Ortahisar’da Özbek rüzgarı esti

Ortahisar Belediyesi tarafından düzenlenen "Hibe Dede Anıtı" ile "Özbekistan Hiva Fotoğraf Sergisi"nin açılışı gerçekleştirildi.

Ortahisar'ı yasa boğan ölüm

Nevşehir Ürgüp ilçesi Ortahisar kasabasında Ali Saçlı genç yaşta geçen hafta geçirdiği iş kazası sonrası hayatını kaybetti.

Başkan Ateş öğrenciler ile buluştu

Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, kasabada açılan Yaz Kur’an Kurslarını ziyaret ederek öğrenciler ile sıcak görüntüler verdi.

Ortahisar’a 25 yangın hidrandı kuruldu

Olası yangınların önüne geçilebilmesi için Ortahisar Belediyesi büyük çalışmasını tamamladı. Kasabaya toplamda 25 yangın hidrandı kuruldu.

Ortahisar doğalgaza kavuşuyor

Nevşehir'in Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar kasabası doğalgaza kavuşuyor. Nevşehir'in önemli turizm merkezlerinden Ortahisar beldesi son yıllardaki en...

Ortahisar'da o tepe artık ışıl ışıl...

Ortahisar’da  bir proje daha başarıyla bitirildi. Ortahisar Kasabası Seyir Tepesi mevkii aydınlatma çalışmaları tamamlandı.

“Kimlere kaldı milletvekilliği”

Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, sosyal medyadan CHP Nevşehir Milletvekili Faruk Sarıaslan’a göndermede bulunarak “Kimlere kaldı milletvekilliğ...

Faruk Sarıaslan özür diledi

Ortahisar kalesine asılan ecdat yadigarı 3 hilalli yeşil bayrağa “paçavra” diyen CHP Nevşehir Milletvekili Faruk Sarıaslan, kamuoyundan özür diledi....

Başkan Savran’dan tepki gecikmedi

Ortahisar Kalesine asılan 3 hilal bayrağına “bez parçası” diyen CHP Nevşehir Milletvekiline bir tepki de Belediye Başkanı Mehmet Savran’dan geldi.  ...

20 ev ve iş yeri su altında kaldı

Nevşehir Ürgüp ilçesi Ortahisar kasabasında dün yaşanan sel felaketi sonrasında yaralar sarılıyor.

Ortahisar ile ilgili sevindiren gelişme...

Ortahisar belediye Başkanı Mustafa Ateş’in girişimleri ile Kapadokya'nın Merkezi resmi olarak Ortahisar olduğuna dair patent alındı.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz