Rektör Prof. Dr. Semih Aktekin

Son dakika Rektör Prof. Dr. Semih Aktekin haberleri ve Rektör Prof. Dr. Semih Aktekin haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Rektör Prof. Dr. Semih Aktekin ile ilgili 7 haber listeleniyor.

Rektör Prof. Dr. Semih Aktekin Haberleri

Kalkan nerede?

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’ne görevlendirilen Özlem Kalkan’ı yerinde bulamayan bazı akademik çalışanlar iddiaya göre her yerde kendisini a...

NEVÜ’ye iki rektör yardımcısı görevlendirildi

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektör Yardımcılığı görevlerine, Prof. Dr. Özlem Fındık ve Prof. Dr. Mutluhan Akın görevlendirildi.

Üniversite yine çalkalanıyor

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nde sular durulmak bilmiyor. Şimdide “eşe özel ek yerleştirme” iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Üniversite icraat kaynıyor (!)

26 Mart 2020 tarihinde vekaleten göreve başlayan Rektör Prof. Dr. Semih Aktekin’in, Haziran ayında asaleten ataması yapıldı.

‘Öğrencilere faydalı olacak projelere yoğunlaşmalıyız’

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, topluma ve öğrencilere faydalı olacak proje ve çalışmalar üzerinde yoğu...

SON DAKİKA… Üniversite de sular durulmadı

Geçtiğimiz gün Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi lojmanlarında yaşanan gelişmeler bugüne sarktı. Rektör ile ilgili yeni iddialar ortaya atıldı.

Üniversite lojmanlarına polis yağdı

SON DAKİKA… Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde lojmanında ilginç gelişmeler yaşanıyor. Rektör adayı Prof. Dr. Abdulkadir Uzunöz’e yakın olan 4...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz