BİST
99835
ALTIN
243.728
DOLAR
5.7445
STERLİN
7.6263
EURO
6.4830

Tertip Komitesi toplandı

Nevşehir Futbol İl Tertip Komitesi toplanarak hafta sonu oynanacak olan çeyrek final rövanş müsabakalarının programı açıklandı.

Tertip Komitesi toplandı

Nevşehir Futbol İl Tertip Komitesi toplanarak hafta sonu oynanacak olan çeyrek final rövanş müsabakalarının programı açıklandı.

15 Mart 2018 Perşembe 15:36
39 Okunma
Tertip Komitesi toplandı
 

Mustafa Avcı Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı (ASKF), M. Tolga Karaca Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı Nevşehir Futbol İl temsilcisi, Oktay Avcı Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Sekreteri, Halil Göksu: Nevşehir İl Hakem Kurulu Temsilcisi, Yılmaz Sarıay Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Temsilcisi, Mehmet Hemit Kulüp Temsilcisi (Kapadokya Nevşehir Spor), H.Hüseyin Çiner Kulüp Temsilcisi (Kapadokya Göreme Spor), Ali Özcan Kulüp Temsilcisi (Maksan Otomotiv Gençlik ve Spor )’nden oluşan Nevşehir, Futbol İl Tertip Komitesi   Nevşehir 1.amatör küme ligi play of  çeyrek final rövanş maçları programı açıkladı.

2017-2018 Futbol Sezonu Nevşehir 1.Amatör Küme Ligi Müsabakaları sonunda Statü gereği Gruplarında ilk 4 Sırayı alan takımlar Play Of oynamaya hak kazandılar.

 

A Grubunda; Kapadokya Göreme Spor,Suvermez Kale  Spor,Gülşehir Belediyespor, Telekomspor ve B Grubunda ise; Çat Gençlik ve spor, Derinkuyugücüspor, Acıgölspor ve Kapadokya Nevşehirspor takımları ilk dört sırayı alarak Play Off’a kaldı.

 

Oynanan ilk maçlar sonunda ise şu sonuçlar alınmıştı:

Kapadokya Göreme Spor: 5    ---  Kapadokya Nevşehir Spor    : 1

A.Acıgöl Spor                     : 0    ---  Suvermez Kale Spor              : 6

Çat Spor                             : 7    ---  Telekom Spor                          : 0

Gülşehir Bel.Spor             : 3    ---  Derinkuyugücü Spor              : 3

 

Bu Müsabakaların rövanş maçları programı Nevşehir İl Tertip Komitesi tarafından şu şekilde açıklandı:

Nevşehir 1. Amatör Lig Playoff çeyrek final Rövanş müsabakaları:

17.03.2018 Cumartesi 2 nolu çim saat 13.00                 Çat Gençlikspor - Telekomspor

17.03.2018 Cumartesi Derinkuyu ilçe çim saat 15.00    Derinkuyugücüspor - Gülşehir Belediyespor

18.03.2018 Pazar Avanos ilçe çim saat 13.00                Kapadokya Göremespor - Kapadokya Nevşehirspor

18.03.2018 Pazar Suvermez köyü çim saat 15.00          Suvermez Kalespor - A. Acıgölspor



 
Son Güncelleme: 15.03.2018 15:36
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner3

banner4

banner9

kartal escort antalya Escort ataşehir Escort konya escort porno video manavgat escort ankara escort eryaman escort ankara escort ankara escort ankara escort maltepe escort pendik escort kartal escort maltepe escort pendik escort kartal escort maltepe escort pendik escort kartal escort maltepe escort pendik escort kartal escort maltepe escort pendik escort kartal escort maltepe escort pendik escort