Hırsızlar ramazan dinlemedi!

Nevşehir Cami Cedit Mahallesi Vaaz Osman Hoca Sokağında bulunan 3 katlı apartman sahibinin hırsızlar ile başı dertte. 2 yıl içerisinde 3 kez hırsızlık olayı yaşanan apartmanda, musluk, batarya ve su saatleri çalındı.

Sürekli hırsızlık olayı yaşandığı bu apartmanda büyük tedirginlik yaşanıyor. Bu talihsiz olaylar yüzünden gelen kiracı, hemen taşınma yollarına bakıyor.

Hırsızlık olayları hakkında konuşan apartman sahibi, 2 yıl içerisinde apartmanımda 3 kez hırsızlık olayı yaşandı. Bunun dışında apartmanımda kapı ve pencereler kimliği belirsiz kişi veya kişilerce kırıldı. Üst üste gelen bu olaylar yüzünden bizlerde maddi ve manevi sıkıntılara yol açtı.

Apartmanımızda yaşanan son hırsızlık olayında 3 adet su saati, 20 kadar musluk ve batarya çalındı. Bundan öncede dairemizden ev eşyaları çalındı. Polis ekipleri bu hırsızlık olaylarını aydınlatmak için apartmanımızda gerekli çalışmaları yaptı. En kısa zamanda polisimiz bu hırsız veya hırsızları yakalayıp adalete teslim edeceklerine inancımız tamdır.” dedi.

KENT HABER ÖZEL

- Nevşehir Kent Haber Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.nevsehirkenthaber.com/haber/7023572/hirsizlar-ramazan-dinlemedi