Lütfiye Gündüz'ün kaybıyla ilgili çarpıcı açıklamalar....

Duran Özdemir açıklamasında Ramazan Özcan’ın “ Senide mavi varile koyup Kızılırmağa atarım” dediğini açıkladı. Ramazan Özcan Lütfiye’nin kaybolduğu gece beyaz arabada Ramazan Özcan’ın olduğunu iddia etti.

 

Ramazan Özcan kimdir?

Nezen Germiyen cinayetinin ardından Lütfiye Gündüz kaybında ortaya çıkan Ramazan Özcan detayı dikkat çekti.  Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında; cezaevinde Nezen Germiyen'i öldürdüğünü itiraf eden Ahmet Taşkın'ın cezaevi arkadaşı açıklamalarıyla gündeme damga vururken yıllar önce işlenen bir cinayet ve bir kayıpla ilgili yeni bağlantı ortaya çıktı.

Ramazan Özcan'ın, Lütfiye Gündüz'ün kaybolduğu gün ısrarla kendisini arayan numaralardan birinin Ramazan Özcan'a ait olduğu ortaya çıkmıştı. 5 kere Lütfiye'yi arayan Özcan'ın baz istasyonu kayıtları Lütfiye Gündüz'ün evinin yakınlarından çıkmıştı.

Kaybolduğu dönemde 29 yaşında olan Şehnaz Kahraman'ın pazara gidiyorum diye evden çıktığını ve bir daha geri dönmediğini söyleyen ailesi, bir daha hiçbir  haber alamadıklarını belirtti. Şehnaz'ın kaybından önce en son telefonla konuştuğu kişiyi tespit eden aile, Ramazan Özcan'la konuştuğunu söyledi.

O dönem eve gelen 1.200 liralık telefon faturasında da en çok konuştuğu ismin Ramazan Özcan olduğu tespit edildi. Özcan, ısrarla Şehnaz Kahraman'ı aramasının nedenin de kendisinden karpuz kavun satın aldığını ve parasını alabilmek olduğunu söyledi.

- Nevşehir Kent Haber Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.nevsehirkenthaber.com/haber/7201545/lutfiye-gunduzun-kaybiyla-ilgili-carpici-aciklamalar