Genç çiftler Kapadokya’dan büyülendi

Balayı, evlilik teklifi ve nikahların olmazsa olmazı Kapadokya bölgesi, genç çiftlere heyecan veriyor. Farklı ülkelerden bu mutlu günlerini taçlandırmak adına genç çiftler gelerek eşsiz doğanını tadını çıkartıyor. Bunlardan bir tanesi de Bulgaristan uyruklu Fadime ve Mustafa çiftçi oldu.

Bulgaristan’dan evlenmek için Kapadokya bölgesine gelen ve burada romantik anlar geçiren Fadime ve Mustafa Çifti, burada dünya evine girdi. Bu özel günlerinde gazetemize konuşan genç çiftler, “Bu özel günümüzü burada geçirmek istedik. Bulgaristan’dan çok farklı bir yer Kapadokya. Adeta bu bölgeden büyülendik. Balon turlarına katıldık. Çok özel ve şaşırtıcı bir ana şahitlik ettik. Bu özel anları herkesin yaşamasını tavsiye ederiz.

Türkiye’de evlenmek ise gerçekten çok heyecanlıydı. Bu an ikimizin de hayaliydi. Halen inanamıyoruz.” dediler.  

 

“HAYRAN KALDIK”

Bulgaristan uyruklu turist Alexdra; “Gerçekten Kapadokya görülmeye değer bir yer. Biz buraya Fadime ve Mustafa’nın özel günleri için geldik. 3 gündür buradayız. Buradan da Antalya’ya geçmeyi düşünüyoruz. Balon turları gerçekten büyüleyiciydi. Çok yükseğe çıktığımız için kendimizi biraz stresli hissettik. Ancak, oldukça sakin ve eğlenceli olması bu stresimizi bizden uzaklaştırdı. İlerleyen zamanlarda yeniden binmeyi çok istiyoruz.” dedi.

KENT HABER ÖZEL

- Nevşehir Kent Haber Gazetesi, Turizm bölümünde yayınlandı
https://www.nevsehirkenthaber.com/haber/7202568/genc-ciftler-kapadokyadan-buyulendi