İşte Başkanın icraatları...

Göreve geldiği günden beri hizmet değil, ziyaret belediyeciliği yapan Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran’ın en iyi yaptığı iş sosyal medyada fotoğraf paylaşmak oldu.

Başkanın yaptığı yaklaşık 6 aylık icraatları instagram hesabından sizlere sunuyoruz. Yaklaşık 6 ay boyunca gelenle fotoğraf çekindi gidenle fotoğraf çekindi dişe dokunur bir icraat projesini şuana kadar açıklamadı.

Poğaça almaya gittiği dükkandan bile fotoğraf paylaşmaktan başka bişey yapmadı. Önceki başkan Rasim Arı’ya özenip gönül belediyeciliği yapmaya çalıştı onu da eline yüzüne bulaştırdı.

Mezarlık Müdürlüğü’nden gelen belediye basın Müdürü ise gazetecilere de ölülere davrandığı gibi iletişimsiz kaldı. Çocukluk arkadaşı Özel kalem görevini yapamayınca başkan onun açığını kapatmaya çalıştı. Fotoğraf paylaşımlarını bile doğru düzgün yapamadı. Çocukluk arkadaşı yerine özel kaleme bir youtuber getirse daha çok beğeni alır, reklam yapardı.

 Başkanın yardımcılarıda  kendisini aratmadı. Koltuktan kalkıp halkın içine inmedi.

Onlarda makamda hoş sohbete ve yarenliklere devam etti. Zengin proje hayali peşinde koştular. Kısacası hizmet belediyeciliği değil, şuana kadar ziyaret belediyeciliğinin ötesine geçemediler.

HABER MERKEZİ

- Nevşehir Kent Haber Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.nevsehirkenthaber.com/haber/7698544/iste-baskanin-icraatlari