Rasim Arı şoför oldu

Belediye başkanlığı görevinde bulunurken, sosyal medya da yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Rasim Arı, son olarak halk otobüsü kullanırken görüntülendi. Ve bu görüntüyü belediye de iken takipçi kasarak kullandığı ,aynı instgram sayfasından paylaştı. Halk otobüsü koltuğuna oturan Rasim Arı’nın her zaman ki gibi yanında da eşi Melek hanım vardı. Zorlu süreçte Rasim Arı’nın hep yanında olup koltuk değneği gibi destek olan melek arı otobüs şoförlüğü yaparken de yan koltukta eşinin yanında görüntülendi.” İyi günde kötü günde” Arı’ya destek olan Melek Arı Nevşehirlilerin  takdirini aldığı gibi bu görüntüyle de  bir kez daha alkışlandı.

Rasim Arı’nın başkanlık görevin den ayrılmasından sonra da zor günlerinde yanında olup destek olan Melek Arı, hanımlara da bu davranışıyla önemli bir mesaj göndermiş oldu.

Diğer taraftan Rasim Arı belli ki kolay pes etmeyecek. İlk seçim de ya belediye başkanı ya da milletvekili adayı olacak. Köy- kent gezerek yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Rasim Arı bir taraftan da erken seçim hesabı yapıyor olmalı ki son dönem de çalışmalarını artırdı Yalnız otobüste ki görüntülerinde yolcusu azdı acaba siyaset yolculuğunda arkası kalabalık olacak mı?

Rasim Arı’nın bu paylaşım ve çalışmalarının birilerini rahatsız ettiği de  gözden kaçmıyor.

KENT HABER ÖZEL 

- Nevşehir Kent Haber Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.nevsehirkenthaber.com/haber/7833422/rasim-ari-sofor-oldu